Reference

Jazykovou školu GMEnglish jsme zvolili v rámci výběrového řízení na poskytovatele výuky anglického jazyka pro zaměstnance společnosti CDC Data s.r.o., jelikož její nabídka byla jednoznačně nejvýhodnější a splnila všechny naše podmínky na výuku.
Výuku hodnotíme jako velice dobrou, studenti nepotřebují žádné učebnice, lektoři mají vždy výuku připravenou dle přání a potřeb studentů. Učitelé umí vzbudit u studentů pozitivní přístup k učení jazyků a nadchnout. Hodiny jsou zajímavé, efektivní a nabité energií, s důrazem kladeným na aktivní účast studentů převážně v mluvení a prohlubování slovní zásoby. GMEnglish můžeme jen doporučit.

Za společnost CDC Data s.r.o. Ing. Zdeňka Strapinová - prokurista společnosti
web: www.cdc.cz - informační systémy, tisková řešení, datová úložiště, důvěryhodný archiv, outsourcing


K nám jako zaměstnancům se možnost skupinové výuky angličtiny dostala na základě referencí přímo z našeho vedení zhruba před rokem a doporučena nám byla přímo lektorka Klára. v naší skupině má každý z nás rozdílnou předchozí zkušenost se znalostí jazyka a ona i přes to, dokáže hodinu přizpůsobit tak, aby byli všichni spokojení a látku bez problému stíhali. Hodina je vždy rozfázována na poslechovou, gramatickou a konverzační část a ty jsou podávány velmi zábavnou formou tak, aby zaujaly naprosto všechny. Klára dokáže každou látku vysvětlit na jasných příkladech a díky jejím zkušenostem ze zahraničí má nejen mnoho znalostí, ale také má v zásobě řadu pozoruhodných poznatků. Klářina výuka je naprosto bezproblémová, vždy předem rozplánovaná a její komunikativnost rozmluví i toho největšího stydlína.

Za GEFAB CS, spol. s r. o., Tereza Štěrbová
web: www.gefab.cz – dopravní značení


Lektor je výborný a profesionální. Děkuji a přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů.

Karolína Racková, individuální výuka Zlín


Lektorka vynikající, vstřícná, připravená, jsem velmi spokojen.

Mudr. Pavel Chadim, neurolog
Web: www.neurologie-eeg.cz - vyšetřování mozku a nervového systému


Dlouhé roky jsem se považoval za "věčného začátečníka", který nemá na jazyky buňky a bude s tím vždy bojovat od počátku. Byl jsem tedy i mírně skeptický před počátkem spolupráce s GMEnglish. Již po prvních lekcích jsem ale pochopil, že právě tento styl individuální výuky v malé skupině studentů, kdy mi může lektor plně věnovat svůj čas je to, co by mi mohlo pomoci. Po půl roce studia mohu říci, že posun v angličtině je obrovský a nedělá mi již problém komunikovat na potřebné úrovni jak slovem, tak písmem.
Velkou výhodou je možnost docházky lektora do místa výuky dle potřeby, čímž extrémně šetřím čas, kterého je vždy málo. Velmi pozitivně vnímám také systém zadávání úkolů, které motivují k samostudiu a tedy i zdokonalování mimo samotné hodiny. České vysvětlení tématu, spolu s vhodnými příklady v českém i anglickém jazyce jsou přesně takové, jaké jsem potřeboval.
GMEnglish mohu s čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí nejen mluvit anglicky, ale také angličtině porozumět.

Radek Ondrášík
Marketingový ředitel Notino.cz

 

Naše firma využívá služeb GMEnglish již téměř rok k naší plné spokojenosti. Možnost využití rodilých mluvčí přináší řadu výhod v podobě naučení se nových slovních obratů, které třeba čeští učitelé neznají, dále pak příležitost naučit se jejich akcent. Můj učitel Alex mi pomáhá s přípravami na zkoušku FCE. On sám má hodně zkušeností s přípravami studentů na tuto zkoušku.

Jan gruber, zaměstnanec Notino.cz

web: www.notino.cz - internetový prodej parfémů a kosmetiky


Na výuce se mi líbí, že probíráme moderní knihu a tudíž máme ucelený systém pro probíranou látku. Vyhovuje nám také názorné schematické zobrazení v rámci gramatiky, jelikož jsme technici a lépe se nám takto nové věci pamatují. Číst a psát anglicky už umíme, takže lektorka zaměřuje hodiny hodně na poslech a konverzaci, to nám pomáhá v pohotovější komunikaci zejména na dovolené. Jednou za čas míváme výuku také s rodilým mluvčím, oceňujeme možnost vyzkoušet si komunikaci s lektorem, který neumí česky a má odlišný přízvuk.
Výuku s GMEnglish můžeme všem doporučit, jsme velmi spokojeni.

Ing. Miroslav Hošna, Ing. Petr Hošna a Ing. Miroslav Hošna ml., Arsstav
web: www.arsstav.cz - držitelé certifikátu ISO 9001, výstavba rodinných domů, občanská výstavba, rekonstrukce objektů, půdní vestavby, zateplení objektů, odstranění vlhkosti

Výuka angličtiny je příjemná, vede ke zdokonalení a rozvoji jazyka. Výhoda individuálního přístupu k učivu a časovým možnostem klienta.
V přístupu slečny lektorky jsou znát profesionální znalosti a zkušenosti s výukou. Zvolil jsem GMEnglish na doporučení již absolventem kurzu a opravdu mohu jen dalším doporučit. Ve shrnutí jde o výuku profesionálů s přátelským přístupem.

Radovan Medák, Widex
web: www.widex.cz – sluchadla


Vyjadřuji svou spokojenost s překladem i dodržením termínu.

Jaromil Krajča, soudní znalec, Znojmo


Skupinový kurz angličtiny pro pokročilé pořádáme na našem pracovišti už mnoho let. v roce 2010 jsme si vybrali firmu GMEnglish. Všichni z naší skupiny, kteří jsou dlouholetými studenty angličtiny, se shodují na názoru, že současné kurzy GMEnglish patří k těm nejlepším, které dosud absolvovali. Lektorka Klára vykonává svou práci na vysoké odborné úrovni a navíc s osobním zaujetím. Lekce jsou vždy perfektně připraveny s logickou návazností témat. Poměr opakování gramatiky, konverzace, překladů a poslechu je dobře vyvážený a přizpůsobuje se našim potřebám. Svým osobním a komunikativním přístupem nás lektorka pozitivně motivuje a každý z nás dělá pokroky.
Výuku angličtiny u GMEnglish mohu všem doporučit.

Za skupinu VÚMOP, v.v.i. Jana Konečná
web: www.vumop.cz - Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i.


Když jsme se od zaměstnavatele dozvěděli, že bychom mohli navštěvovat lekce angličtiny, naše volba GMEnglish byla spíše náhodná. Ale bylo to i proto, že se dokázali přizpůsobit našim časovým požadavkům a rozdělení našich zaměstnanců do skupin podle úrovně "předchozího kontaktu" s angličtinou. Teď po roce můžeme říct, že tempo, zvolená forma i přátelský přístup lektora nám plně vyhovuje. Myslím, že všichni žáci z našich řad si uvědomují, že po absolvovaných lekcích v tomto roce u sebe pozorují změnu a pokrok ve znalosti jazyka a také trvalou šanci ve svém zdokonalování pokračovat.

Za studenty PMT kliniky Petr Karásek - ved. radiolog. laborant
web: www.pmtbrno.cz - pracoviště magnetické rezonance


Výuka s rodilým mluvčím Allanem je velmi příjemná. Uvolněná atmosféra a nabízí takovou lekci jakou posluchač vyžaduje. Dobré komunikační schopnosti s jednoduchým vysvětlením probírané látky.

Medicom International s.r.o.
web: www.medicomint.cz - farmaceutická společnost


Paní Gurskou a její společnost GMEnglish jsme vyhledali před několika lety na základě požadavků několika kolegů ze zaměstnání. v našem zaměstnání využíváme zejména písemnou konverzaci v anglickém jazyce, tudíž hlavní prioritou bylo posílení konverzace v angličtině. Nejenže nás příjemně překvapila cena za jazykový kurz, který lze v Praze těžko srovnávat s konkurencí, ale také možnost docházení lektora do naší společnosti dle našich časových požadavků. Nejprve jsme měli za lektorku slečnu Terezu, ta ale bohužel odcestovala do zahraničí. Velice neradi jsme se s ní loučili, jelikož hodiny s ní byly naprosto skvělé, měla pochopení i pro méně nadané z nás, oplývala obrovskou trpělivostí, snahou a perfektní přípravou na hodinu. Po jejím odjezdu nám byl navržen nový lektor Martin Minařík. Po Tereze bychom neočekávali, že bychom opět narazili na tak skvělého lektora, jakým byla ona. Nicméně nás čekalo překvapení, jelikož Martin zvládá veškeré hodiny naprosto připraven, opět je vybaven velkou dávkou trpělivosti a zejména znalostmi, které díky svému cestování postupně získal. v plánování hodin je vždy zcela podřízen našim požadavkům, na hodiny chodí skvěle připraven, k plánování budoucí hodiny vždy vyslyší naše požadavky, co bychom chtěli danou hodinu probírat. Jsme maximálně spokojeni a můžeme jen doporučit komukoliv.

Vitaland – pobočka Praha
web: www.vitaland.cz - prodejny s doplňky stravy Vitaland - zdraví, sport, krása


Výuku angličtiny s GMEnglish doporučuji všem, kteří mají opravdový zájem se něco naučit. Těm, kteří potřebují procvičit gramatiku, zdokonalit výslovnost, konverzovat na různá témata gramaticky a významově správně. Oceňuji přizpůsobivost naší lektorky potřebám žáka a její důslednost při kontrole splněných úkolů.

Ing. Jana Písaříková VODOPLAST s.r.o.
web: www.vodoplast.cz - vodoinstalační materiál pro topení, vodu a plyn - kov i plast


Lektorka je flexibilní, výuku přizpůsobuje mým potřebám a znalostem, perfektně vysvětlí a procvičuje gramatiku. Hodiny jsou rozděleny na gramatickou, konverzační a poslechovou část, těší mě, že dostávám hodně domácích úkolů, čímž jsem nucena neustále na angličtinu myslet. Cítím na sobě zlepšení, s výukou a lektorkou jsem maximálně spokojena. Výuka v GME splňuje moje očekávání.

Katarína Francová – individuální kurz


GMEnglish je solidní a spolehlivou školou s různými formami výuky. Cením si kvality jejich lektorů, zejména rodilých mluvčí, které jsem mohl lépe poznat. Flexibilní jednání a fair play se dnes hodnotí více než jindy.

Doc. PhDr. Jiří Kulka, CSc., ARCANA
web: www.arcana.cz - klinická psychologie a psychoterapie, grafoanalýza, hudební věda a teorie umění, trénování paměti a mozku, spirituální rozvoj osobnosti


Rád bych se podělil o své zkušenosti s výukou angličtiny u jazykové školy GMEnglish. Majitelka školy paní Mgr. Gurská mě nechala udělat vstupní test a rovněž jsme se sešli, abychom probrali mé představy. Poté mi vybrala lektora na prvních deset lekcí po 2 učebních hodinách. Nerad z jednoho případu generalizuji, ale vybrala jej dobře. Dobrý lektor samozřejmě nenahradí vaši vlastní píli, ale musí vás dokázat motivovat a případně donutit překonat vaši pohodlnost (jako v mém případě). Kombinace drilu slovíček a gramatiky s konverzací na různá témata, četba a překlad článků, pravidelné domácí úkoly - zní to jako dávno známý návod k tradiční výuce, ale teorie a praxe se může dost lišit. u mě to fungovalo a zásluha lektora je jistá. Ještě bych dodal, že (alespoň v mém případě tomu tak bylo) zlom, kdy se začne projevovat výraznější pokrok, nastane asi tak právě po těch deseti lekcích, takže jsem si ještě jednu várku přidal a vážně uvažuji o další. To platí zřejmě hlavně pro lidi jako já, kteří se před lety naučili jazyk docela dobře, ale několikaletou absencí aktivní praxe přišli o konverzační pohotovost. Prostě cítíte, že to v té hlavě někde máte, "jenom" vás někdo musí naučit to rychle vydolovat. a tím se asi liší dobrý lektor od průměrného a schopností vybrat takové lektory dobrá jazyková škola od běžné jazykové školy.

Mgr. Ing. Jan Erben, jednatel ECM s.r.o. Brno
web: www.ecm-cz.com - výzkum, vývoj, výroba a servis měřicích zařízení pro stavební firmy


Na základě kladných zkušeností studentů jsem se pro zdokonalení anglického jazyka rozhodl pro jazykovou školu GMEnglish. Rodilý mluvčí, se kterým jsem výuku absolvoval se dokázal skvěle přizpůsobit mým požadavkům a jazykovým schopnostem. Velmi jsem ocenil zvláště různorodost konverzačních témat, přístup lektora a formu výuky. Vždy jsem se setkal s přátelským a ochotným přístupem a lektor byl na každou lekci výborně připraven. Jazyková škola GMEnglish a lektor Justin mi pomohli ke zdokonalení mých konverzačních schopností a jsem s výukou velmi spokojen.

Ing. Aleš Pospíšil
web: www.dolp.cz - DOLP stavební společnost s.r.o.


S výukou jsme spokojeni. v rámci hodin se procvičuje gramatika i konverzace na různá témata, což považujeme za optimální.

Ing. Zdeněk Kříž
web: www.kgroup.cz - poskytování služeb v oblasti auditu, daňového poradenství, vedení účetnictví, finančních analýz a souvisejících poradenských služeb


Chodím do angličtiny zprostředkované jazykovou školou GMEnglish už tři roky a začínala jsem od nuly. Co oceňuji především, jsou malé výukové skupiny čtyř až pěti studentů. Celá lekce vyžaduje naši neustálou pozornost, rychle se střídáme, takže i hodně čteme a mluvíme. Další výhodou je individuální přístup lektorů, kteří mohou zvolnit či přidat tempo výuky podle toho, jak studenti zvládají, popřípadě individuálně doženou s tím, kdo má problém nebo chyběl. Pracujeme jak s oficiálními učebnicemi, tak s materiály donesenými lektorem, vztahujícími se k různým zajímavostem či aktuálnímu dění. Aktivně vstupujeme do výuky v případě nějaké nejasnosti či neporozumění nebo když jen prostě tzv. nestíháme. Lekce probíhají v tvůrčí a přátelské atmosféře. Důležitým faktorem je i konání výuky v místě bydliště, bez nutnosti dojíždění a časových ztrát. s výukou jsme velmi spokojeni a můžeme ji určitě doporučit.

Za studijní skupinu Brno Tuřany: Martina Špondrová, Hana Mouková, Andrea Tvarogová, Andrea Slavíková


Se Zuzanou Gurskou a lektorem Gregem - rodilým mluvčím z jazykové školy GMEnglish.cz spolupracujeme již několik let a po celou tuto dobu jsme neměli nejmenší důvod k výhradám k výuce, vyučující vykládají probíranou látku srozumitelně a hodiny vedou zcela profesionálně, tolerují naše pracovní vytížení a tím dokáží přizpůsobit i tempo výuky. s touto jazykovou školou jsme s angličtinou začínali a učinili jsme velké pokroky. Vyhovuje nám také, že lektorka a rodilý mluvčí dojíždějí do prostor naší firmy, ušetří nám tím spoustu času. Tato škola zcela splňuje naše požadavky a představy o výuce.

Za tým fy Keloc: Ing. Michal Svoboda
web: www.keloc.cz


Na základě roční výuky anglického jazyka můžeme konstatovat, že forma výuky je zajímavá a účinná natolik, že dokáže motivovat menší kolektiv, ve kterém jsou úplní začátečníci i tzv. věční začátečníci. Jednotlivé lekce se pečlivě procvičují, často se výuka zaměřuje i do konkrétní oblasti zájmu studentů. Se slečnou lektorkou jsme spokojení, je komunikativní a její vedení výuky se nám jeví srozumitelné a hlavně účinné.

Firma BRNOLOV v.o.s.
web: www.brnolov.cz


V naší obchodní společnosti probíhá výuka angličtiny, kterou vyučuje slečna Zuzana Gurská. Respektuje rozdílnou úroveň jednotlivých pracovníků. Pracuje podle moderních učebnic, které vhodně kombinuje s audiotechnikou a rozborem aktuálních článků z novin a časopisů. Je kladen důraz na samostatnost ve vyjadřování. Výuka probíhá k naší plné spokojenosti.

Ing. Radek Vondráček, jednatel ASHLAND – SÜDCHEMIE – CZ s.r.o., Brno
www.ashland-suedchemie.com - slévárenská pojiva, nátěry a pomocné prostředky


Hodiny angličtiny s naší lektorkou jsou jak přínosné, tak příjemné. Pro nás je důležité, že se velmi pružně přizpůsobuje našim možnostem. Rychle reaguje na naše potřeby a přání. Gramatiku probíráme velmi důkladně, procvičujeme konverzaci i poslech. Máme-li chuť pracovat navíc, vždy nám obratem přinese vhodné materiály. Vstřícnost, trpělivost a příjemné jednání je pro nás povzbudivé a umožňuje nám pokrok ve studiu jazyka bez stresu a nervů. Tento způsob práce nám vyhovuje daleko více, než kolektivní výuka v jazykové škole.

Lenka Švandová (taneční pedagog)
Lída Špilová (speciální pedagog)


Naše lektorka angličtiny je znalá, vyrovnaná, klidná, ochotná a vstřícná. Respektuje požadavky svých klientů, vychází při výuce z jejich potřeb a přání, její předností je zcela individuální přístup. Bez výhrad doporučujeme.

Manželé Ilona (advokát) a Drahoš (manažer)


Na výuce angličtiny oceňujeme profesionální přístup a přátelsky vedené lekce, schopnost vše jednoduše vysvětlit, flexibilitu a komunikační schopnosti lektora.

Alena Zavřelová a kolektiv (daňový poradce)
zavrelova@tax-audit.cz
web: www.tax-audit.cz - všestranné služby zpracování daní od zpracování daňových přiznání, přes zastupování a komunikaci na úřadech až po komplexní daňové poradenství v průběhu zdaňovacího období


Naše firma PEND a.s. začala v roce 2006 využívat kurz Firemní angličtiny pořádaný firmou GMEnglish, na kterou jsme měli několik dobrých referencí.
Za své peníze jsme očekávali vysokou kvalitu a přiměřené výsledky. v tom firma GMEnglish beze zbytku splnila naše očekávání. Profesionální kvalifikovaná lektorka nám pomohla překlenout obvyklé počáteční nesnáze a ostych a díky výraznému jazykovému pokroku se pro nás dnes konverzace v anglickém jazyce stala téměř přirozenou. Nad rámec našich představ nám pak vyšla vstříc s individuálním přizpůsobením tempa výuky a zařazením vstupů do odborné oblasti, která se týká oboru naší profesionální činnosti, ve které tyto specifické znalosti s výhodami využíváme.
Kvalitu výuky a postupný růst našich znalostí, načerpaných v hodinách výuky, jsme si již mnohokrát ověřili v osobním i profesním životě a vždy jsme se o ně dokázali opřít. Tato skutečnost se pro nás stala významnou motivací pro další postupné zvyšování našich nároků na znalost anglického jazyka, které budeme realizovat prostřednictvím další výuky firmou GMEnglish a zároveň nás utvrdila v tom, že prostředky vložené do výuky byly účelně vynaložené.
Z dlouhodobého hlediska jsme s kvalitou i formou výuky velmi spokojeni a můžeme firmu GMEnglish doporučit dalším zájemcům o jejich služby.

Ing. Lubomír Petr, PEND a.s.
Ing. arch. Petr Blažek, Ph.D., PEND a.s.
člen představenstva
Vojanova 1
615 00 Brno
web: www.pend.cz – projektová a inženýrská činnost


Angličtinu s GMEnglish.cz navštěvujeme již 3 roky. s výukou angličtiny jsem velmi spokojená. Jedná se o menší skupinku studentů, kteří se pravidelně scházejí na adrese mého bydliště, což pro mne znamená úsporu času v cestování. Hodiny probíhají v příjemné atmosféře a jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům. Budu se těšit na dlouhodobou spolupráci s GMEnglish.

Popelková Simona, Popelka Michael – přeprava osob, Ing. Petr Klíma, Lenka Chalupová, Dagmar Šimoníková
web: www.taxi-mikrobus.cz - nabízíme přepravu osob luxusními osobními vozy vyšší střední třídy s klimatizací a navigací, mikrobusy pro 8+1 osob s navigací a klimatizací, minibusy pro 15+1 osob s navigací, klimatizací a mikrofonem


Jak znovu začít s angličtinou a tentokrát doopravdy
Jako mnoho jiných jsme s manželem byli věční začátečníci angličtiny. Mnoho let jsme se vymlouvali na nedostatek času a problematické zajišťování pravidelného hlídání naší dcery. Před časem se náš problém krásně vyřešil. Domluvili jsme se slečnou lektorkou z jazykové školy GMenglish, která je ochotná přijít přímo do bytu. Nyní máme angličtinu nejenom my, ale také naše dcera. Jsme moc rádi, že to tak dopadlo a toto řešení doporučujeme všem váhajícím. Slečna lektorka je velmi milá, spolehlivá a dobře připravená na každou naši lekci

Milena (učitelka v mateřské škole), Dalibor (ředitel Odboru komunikačních a informačních systémů HZS JMK) a Kristýnka Filkovi Brno


Profesní a společenské důvody vedly mne a moji ženu k zahájení studia angličtiny v našich 35ti letech a začínali jsme víceméně od začátku. Je to již 4 roky co se učíme s jazykovou školou GMEnglish a i přes to, že výuka je 1x týdně 1,5 hodiny, tak se můžeme dnes řadit mezi pokročié studenty. Také naše 12tiletá dcera letos začala navštěvovat lekce francouzštiny v této jazykové škole. Výuka je individuální, v prostorách domácích či jiných, vždy dle domluvy. Jednotlivé hodiny jsou ucelené s teoretickou a převážně konverzační částí, lektorka se přizpůsobuje našim možnostem a potřebám profesním či rodinnému vytížení. Obsah hodin je pestrý a výrazně obohacený o odborná témata z naší lékařské profese. Máme i možnost konverzací s rodilým mluvčím. s výukou jsme spokojeni a tento způsob vyučování nám maximálně vyhovuje a doufáme, že nám tempo vydrží ještě další roky.

MUDr. Václav Rak (chirurg), MUDr. Martina Raková (praktická lékařka), Terezka Raková


S jazykovou školou GMEnglish jsem velice spokojen. Výuka probíhá podle mých představ, vždy se s lektorkou domluvím a probereme co potřebuji z maturitních témat k maturitě, gramatiku k lekci co probíráme ve škole a také si doplňuji slovní zásobu a také mi to hodně pomáhá v konverzaci.

Lukáš Veselý
web: www.blueskyservice.cz - letecká škola, vrtulníková škola, okružní a akrobatické lety, vyhlídkové lety balónem